В наявності композитний настил декількох видів – композитний решітковий настил, композитний настил з суцільною антиковзкою поверхнею та композитна сендвіч панель. Всі решіткові настили виготовлені з поліефірної смоли та армовані скловолокном у всіх напрямках, Це формує міцну структуру так званого синтетичного дерева. Така структура дозволяє попереджати критичні розломи – у разі надмірного навантаження чи сильного удару композитний настил може деформуватись, але не розламається.

 

Композитний настил використовується в різних галузях промисловості та цивільного будівництва завдяки своїм унікальним властивостям: – стійкість до корозії – стійкість до атмосферних впливів – дощу, морозу, вітру – стійкість до УФ – відносно низька вага – міцність та навантажувальна здатність Додаткові матеріали:

 • Настил решітковий

  Настил решітковий (19)

  Настил решітковий - замінює металевий зварний та пресований настил, деревяне покриття та інші конструкційні матеріали в місцях, де вони кородують під впливом агресивного середовища. Композитне покриття ніколи не поржавіє, не змінить свого кольору і буде витримувати навантаження згідно специфікації. Всі настили армовані скловолокном, що створює ефект синтетичного дерева і надає матеріалу високі несучі властивості. Решітковий настил стандартно має ребра з ввігнутою поверхнею завдяки специфіці процесу виготовлення. Також доступні інші додаткові опції для різних застосувань - кварцеве покриття, гладка поверхня та інші види поверхонь.   Асортимент: По розміру комірки : - квадратні комірки 38х38, 50х50; - мікро та міні комірки 12х12, 19х19, 26х26; - прямокутні комірки 100х30, 100х60. По висоті: 15, 25, 30, 38, 40, 50, 100мм По типу поверхні: стандартна…
 • Настил суцільний

  Настил суцільний (16)

  Настил суцільний - має решіткову основу та закриту суцільну поверхню зверху. Суцільна поверхня має композитне мінеральне покриття підвищеної твердості, стійке до зносу. Такий настил є на 30% міцнішим від решіткового та корозієстійким.   Асортимент: По висоті: 20, 28, 33, 41, 53, 103мм По типу поверхні: з кварцевим покриттям, гладка, текстурна, з струмопровідним покриттям та ін. По типу смоли: IFR - поліефірна смола для загального використання, володіє достатніми корозієстійкими властивостями для широкого застосування. VFR - модифікована епоксидна смола для спеціального використання для хімічних підприємств. Основні характеристики: Настил виготовлений та сертифікований в Європі. Вогнезатримуючий, самозагасаючий. Хімстійкий. Температура експлуатації -50 °C/+60°C. Хімстійкість згідно таблиці хімстійкості. Теплопровідність: 0,22Вт/м°С. Ізолятор. Пожежна класифікація: Bfl-S1 EN13501-1. pH: 4-10. Модуль пружності: 15 000 МПа, межа міцності: 250 МПа.…
 • Терасний композитний настил

  Терасний композитний настил (2)

  Терасний композитний настил - має спеціальне антиковзке покриття, по якому зручно ходити босоніж. Терасний композитний настил решітковий або суцільний чудово відводить воду та зберігає поверхню сухою та безпечною. Сам настил виготовлений з корозієстійкого матеріалу і призначений для використання з постійним впливом сонця, вітру та соленої води - не втрачає свого кольору та не руйнується впродавж десятків років.
 • Настили спеціального призначення

  Настили спеціального призначення (3)

  Настили спеціального призначення - модифіковані композитні настили, призначені для специфічних цілей. Для виготовлення таких настилів використовуються нетипові мікси та армувальні елементи. Наприклад, є спеціально розроблені смоли, що надають настилу підвищену стійкість до певної хімічної речовини, підвищену ударну стійкість та ін. Додаткові матеріали: