Настил суцільний

– має решіткову основу та закриту суцільну поверхню зверху. Суцільна поверхня має композитне мінеральне покриття підвищеної твердості, стійке до зносу. Такий настил є на 30% міцнішим від решіткового та корозієстійким.


 
Асортимент:
По висоті: 20, 28, 33, 41, 53, 103мм
По типу поверхні: з кварцевим покриттям, гладка, текстурна, з струмопровідним покриттям та ін.
По типу смоли:
IFR – поліефірна смола для загального використання, володіє достатніми корозієстійкими властивостями для широкого застосування.
VFR – модифікована епоксидна смола для спеціального використання для хімічних підприємств.

Основні характеристики:
Настил виготовлений та сертифікований в Європі. Вогнезатримуючий, самозагасаючий. Хімстійкий. Температура експлуатації -50 °C/+60°C. Хімстійкість згідно таблиці хімстійкості. Теплопровідність: 0,22Вт/м°С. Ізолятор. Пожежна класифікація: Bfl-S1 EN13501-1. pH: 4-10. Модуль пружності: 15 000 МПа, межа міцності: 250 МПа. Стійкість до УФ ASTM G154-06 без пошкоджень. Стійкість до впливу атмосферних умов UNI EN ISO914/04 без пошкоджень. Протиковзкий клас R10-R13/DIN51130.

Приклади застосувань:
шахтові люки, платформи доступу, організація пішохідних переходів на висоті, що вимагають закриту поверхню, перекриття, накриття приямків нестандартної форми, пішохідні фонтани та ін

Додаткові матеріали:

 • Композитний настил з подвійною суцільною поверхнею

  Композитний настил з подвійною суцільною поверхнею (7)

  Композитний настил з подвійною суцільною поверхнею - має суцільні поверхні з обидвох сторін та решітковий настил посередині, утворюючи дуже міцну композитну сендвіч панель. Верхня частина сендвіч панелі має антиковзкі властивості та придатна до облаштування пішохідних та транспортних зон. Основні параметри: протиковзкий клас R13/DIN51130, група пожежної безпеки B/EN13501-1, норма зносу ASTM G154-06,UNI EN ISO914/04 Додаткові матеріали:
 • Композитний настил з суцільною антиковзкою поверхнею

  Композитний настил з суцільною антиковзкою поверхнею (7)

  Композитний настил з суцільною антиковзкою поверхнею - призначений як для пішохідних так і для транспортних зон. Основні параметри: протиковзкий клас R13/DIN51130, група пожежної безпеки B/EN13501-1, норма зносу ASTM G154-06,UNI EN ISO914/04 Додаткові матеріали:
 • Композитний настил з суцільною текстурною поверхнею

  Композитний настил з суцільною текстурною поверхнею (1)

  Композитний настил з суцільною текстурною поверхнею - має суцільну текстурну поверхню, що володіє антиковзкими властивостями V10 згідно стандарту DIN 51130. Візерунок візуально схожий на рифлений металевий (алюмінієвий) лист. Настили стійкі до хімічних та атмосферних речовин, мають діелектричні властивості, є нековзкими, прості в чищенні та мають низькі витрати на монтаж, оскільки їх легко різати та транспортувати (вони важать менше, ніж металеві). Така текстура є оптимальною для проїздів, підлог і сходів на промислових підприємствах. Він виготовляється з поліефірного міксу і має достатню антиковзку поверхню без оздоблення кварцом. Додаткові матеріали:
 • Кріплення для суцільного настилу

  Кріплення для суцільного настилу (1)

  Кріплення для суцільного композитного настилу - спеціально розроблене для САП матеріалів. Суцільний САП настил повинен бути прикріплений до поверхні завжди, щоб попередити удари настилу до опорної конструкції. Кожен кут деталі повинен бути зафіксований. Кріплення не повинне використовуватись для зменшення прогинання настилу, цю функцію виконує виключно опорна конструкція.