Что такое САП? 1

САП — структурно армований полімер — міцний несучий матеріал, що практично не піддається корозії. Решіткові настили, плити, сходи, профілі та ін. продукти з САП виготовляються різними методами — лиття, формування, вакуумним способом та ін. В результаті отримуємо міцні конструкційні матеріали, що широко застосовуються у промисловому та цивільному будівництві.

Базовим елементом САП є так званий мікс — термореактивна смола, неогранічні наповнювачі та хімічні реагенти. Як правило додаються антипірени для забезпечення вогнезатримуючих та самозагасаючих властивостей. Для надання кольору — в мікс добавляються пігменти. Функцію армування виконують різні волокна, мати, тканини іт.п.

Армування здійснюється таким способом, щоб забезпечити максимальні несучі властивості. На прикладі склопластикового решіткового настилу — використовується скловолокно, що укладається по всім ребрам і у всі напрямки, тобто створюється двоосно-орієнтований настил, що дуже зручно для оптимізації порізки.

Корозієстійкість та хімічна стійкість

САП матеріали призначені для забезпечення безпечних, довговічних, економічно вигідних і надійних рішень в умовах, коли хімічні речовини та інші корозійні речовини впливають на метал, дерево, бетон та аналогічні матеріали.

Несучі властивості

САП створені з високоякісних смол та армувальних матеріалів, є достатньо еластичними, добре працюють при динамічному навантаженні і важать менше половини ваги металевого настилу,
що дає більше можливостей.

Ергономічність

Заміна бетонної підлоги на композитний значно полегшує навантаження на спину та ноги робочих. Тривале стояння на достатньо пружній поверхні не приносить незручностей.

Антиковзкі властивості

Відмінні антиковзкі властивості при застосуванні, коли підлога мокра або жирна.

Термін служби понад 40 років

Випробування на зношеність гарантують 50 років служби при активній експлуатації.

Відсутність затрат на експлуатацію

САП матеріали легко чистити звичайною водою. Достатньо широка комірка дозволяє сміттю провалюватись і не утворювати наростів на пішоходних поверхнях. Від сильного удару САП деформується але не зламається, пошкоджені ділянки легко замінити вручну. САП матеріали стійкі до ультрафіолету.

Економічне рішення

Враховуючи термін служби та нульові затрати на обслуговування САП настилів, є реальна економія коштів. Витрати на монтаж САП значно нижчі ніж на монтаж металевих настилів та конструкцій.