Про компанію

Slide 1
Ексклюзивно

Всі настили виготовлені італійським заводом з 40 річним досвідом виробництва композитів, перевірені та сертифіковані в Європі. Якісна продукція від екслюзивного імпортера.

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО ІТАЛІЙСЬКОГО БРЕНДУ М М
Реалізуємо продукцію відомого італійського бренду M M який впродовж 40 років виготовляє листові скловолокном армовані полімерні матеріали.

Маємо великий запас продукції на складі в Україні, організовуємо оперативні поставки спеціальних замовлень Базові позиції решіткові настили товщиною від 15 до 100 мм з різним розміром комірки, суцільні настили різної товщини, ламіновані листи, люки з чистого полімеру (не полімерпіщані профілі, спеціальні настили для пірсів, вироби для особливо агресивних середовищ та ін.

Вся продукція сертифікована в Україні.

Здійснюємо порізку листового та конструкційного матеріалу в розмір, спеціальне фрезерування під комунікації та обладнання, професійну обробку різів “рідним міксом наприклад, для пішохідних фонтанів.

↗ ПОСЛУГИ ПОРІЗКИ ТА ФРЕЗЕРУВАННЯ

Здійснюємо порізку листового та конструкційного матеріалу в розмір, спеціальне фрезерування під комунікації та обладнання, професійну обробку різів “рідним міксом”, наприклад, для пішохідних фонтанів.

↗ ВИРОБНИЦТВО КОНСТРУКЦІЙ

Виготовляємо конструкції з структурно армованих полімерів – несучі платформи різних форм та розмірів, сходові марші з  платформами для відпочинку, системи поручнів різних модифікацій, драбини звичайні та багаторівневі з системами захисту та ін. САП конструкції – це пішохідні переходи, сходові прольоти та конструкції, платформи доступу, платформи для монтажу обладнання, переходи через трубопроводи, конструкції в каналізаційні колектори, пішохідні доріжки на даху, конструкційна обвязка резервуарів, конструкції для зливу агресивних рідин, понтони, плаваючі ферми та багато іншого. Всі САП конструкції поставляються у зібраному вигляді або окремими модулями, які легко змонтувати на місці по інструкції.

Ми пропонуємо нашим Клієнтам

↗ професійний технічний супровід та консультації

↗ досвід роботи на проблемних обєктах, пошук нестандартних рішень;

↗ послуги порізки, фрезерування та ін.

↗ сервісне обслуговування та гарантія до 10 років; 

↗ повний пакет технічної документації: ТУ, сертифікати, висновки та ін. на всю продукцію

↗ товар на складі, оперативні поставки спеціальних позицій

↗ оптимальні ціни та вигідні умови співпраці

↗ відправлення замовлень службами доставки на відділення або адресно по всій території України.

↗ об’ємне портфоліо реалізованих рішень та ідей, список референцій та рекомендацій клієнтів 

Проектні та кошторисні роботи

– розробка проектно – кошторисної документації для нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту (приватний сектор)

– проекти термомодернізації житлових будинків

– проектування металоконструкцій, ангарів, складів, цехів.

– системи опалення, вентиляції та кондиціювання

– системи водопостачання та каналiзацii

– проектування МАФ (малих архiтектурних форм)

– проектування локальних очисних споруд для очищення господарсько- побутових стоків