Композитний решітковий настил з САП (структурно армованих полімерів) буде вірно працювати впродовж десятків років. Численні результати випробувань на стирання настилу, зношення в різних агресивних середовищах показали відмінні результати – від 40 років корисного використання. Варто зауважити, що додаткові затрати при експлуатації композитного настилу відсутні. Композитний настил не піддається атмосферному впливу сонця, вітру, дощу, морозу. Також цей полімерний настил стійкий до миючих засобів та інших хімічних речовин згідно таблиці хімстійкості.

настил решетчатый

Основні переваги композитного решіткового настилу:

– стійкий до ультрафіолету

– стійкий до впливу вітру та води

– стійкий до високих та низьких температур

– не потребує антикорозійної обробки

– фарбований в масі, не вицвітає

– витримує навантаження

– легко миється

– при ударі не ламається – піддається ремонту

Як вибрати якісний настил ми вже розповідали раніше, але в цій статті ми все таки пригадаємо декілька важливих пунктів, які варто враховувати при покупці композитних виробів.

На що звернути увагу при покупці композитного решіткового настилу

– походження настилу (митниці країн ЄС завжди оформляють унікальний EUR1)

– сертифікація, наявність протоколів випробувань

– фізико-механічні властивості настилу

– відповідність типу настилу експлуатаційним умовам

Важливе значення також мають елементи кріплення для композитного настилу. Ми завжди запропонуємо Вам рішення по закріпленню настилу до балки, кутника, бетону, стіни і т.п. В наявності є і стандартні типи кріплень і спеціальні розроблені варіанти для різних застосувань. Чому важливо закріпити решітковий настил – при сильних динамічних навантаженнях кути полімерного настилу будуть постійно вдарятись до опорної конструкції, що з часом може пошкодити кути та погіршить візуальний вигляд деталі.

Під час експлуатації композитного настилу не виникає снігових/льодових наростів, які потрібно оббивати, широка комірка дозволяє снігу та бруду провалюватись вниз.

Якщо решітковий настил забруднився звичайною пилюкою, болотом – його достатньо помити садовим шлангом під тиском. Якщо решітковий настил забруднений мастильними речовинами – використовуйте побутову хімію, що розчиняє жири та також використовуйте миття під тиском.

Отже можна підсумувати, що запорукою довговічності настилу є якість настилу та професійний вибір решіткового настилу.