Порізка решіткового настилу 1Важливою особливістю композитного решіткового настилу є те, що його легко різати за допомогою ручного інструменту. Також решітковий настил з склопластику є несучим у всі сторони, завдяки своїй структурі. Тому дуже легко зробити необхідні вирізи під комунікації чи обладнання, навіть на місці, безпосередньо під час монтажу. Такий настил не потрібно обварювати, достатньо лише герметизувати зрізані краї.

Перед тим, як різати або свердлити композитний матеріал завжди керуйтесь рекомендаціями виробника, надягайте захисні окуляри і маску, яка закриває обличчя і рот. Настили, які призначені для різання, повинні бути сухими протягом двадцяти чотирьох годин. Всі вирізи на місцях, отвори або подряпини повинні бути герметизовані за допомогою тієї ж смоли, яка використовувалася для виробництва для запобігання корозії скловолокна.

У виробничих умовах всі листові матеріали зазвичай ріжуться вертикальною пилою.

Необхідні інструменти для порізки на місці:

1. Електроінструмент з дисками/пилками з твердосплавних матеріалів; використовуйте роторну пилу для прямих різів і звичайний лобзик для непрямих різів .

2. Наждачний папір, щоб згладити кромки перед герметизацією. Для досягнення найкращих результатів використовуйте наждачну полірувальну насадку.

3. Набір для герметизації від виробника.