Пропонуємо інноваційний продукт MARINADECK , розробку нашого італійського партнера – високостійкий терасний настил для зовнішнього використання – пішохідних поверхонь доків, пірсів, терас та набережних.

Терасний настил Marinadeck має міцну армовану структуру, красивий візуальний вигляд завдяки широкій палітрі кольорів та є комфортним для ходіння босоніж. Терасний настил Marinadeck є несучим, стійким до солоної води, випарів та УФ, має низький коефіцієнт теплового розширення, спеціальну нековзку та стійку до зносу поверхню для ходіння босоніж відповідно до класу С норми DIN 51097.

Терасний настил Marinadeck має низьку вагу, простий в установці і не потребує додаткової обробки від комах, грибків. Термін служби матеріалу – більше 50 років.

Доступний у різних кольорах, його можна легко адаптувати до кожного окремого середовища.

✔ Терасний настил виготовлений та сертифікований в Європі.

Завдяки низькому тепловому розширенню, це ідеальний продукт для комерційних пішохідних поверхонь доків і причалів у туристичних районах з інтенсивним пішохідним рухом. Терасний настил легкий, простий в установці і не вимагає догляду. Терасний композитний настил решітковий або суцільний чудово відводить воду та зберігає поверхню сухою та безпечною. Сам настил виготовлений з корозієстійкого матеріалу і призначений для використання з постійним впливом сонця, вітру та соленої води – не втрачає свого кольору та не руйнується впродовж десятків років.

Переваги

Терасний настил Marinadeck має низьку вагу, простий в установці і не потребує додаткової обробки від комах, грибків. Термін служби матеріалу – більше 50 років.

✔ Має антиковзку та комфортну поверхню класу С – по нормі DIN 51097

✔ Не потребує додаткової обробки від комах, грибків

✔ Стійкий до УФ, сертифікований по ASTM G154-06

✔ Стійкий до впливу атмосферних умов, сертифікований по UNI EN ISO914/04

✔ Зносостійкий. Витримує інтенсивний пішохідний потік.

✔ Стійкий до перепадів температур. Температура експлуатації -50 °C/+60°C

✔ Має низький коефіцієнт теплового розширення

✔ Ізолятор.Теплопровідність: 0,22Вт/м°С

В процесі експлуатації Терасний настил Marinadeck легко чиститься миючими засобами.

MARINADECK MDK1230

Терасний настил Marinadeck товщиною 30мм, настил решіткової структури з 20% відкритої площі. Призначений для зовнішнього використання – пішохідних поверхонь доків, пірсів, терас та набережних. Стійкий до УФ. Має міцну структуру, армований скловолокном.

FRP Терасний настил 6
Колір:Коричневий (дерево) – Голубий (вода) – Зелений (трава) та ін
Розміри:1220×3660 мм , 1000×4038 мм
Поверхня:комірка 8×8 – 20% відкритої площі, клас С – DIN 51097 (ходіння босоніж)
Товщина:30 мм

MARINA DECK MDK20152

Терасний настил Marinadeck товщиною 20мм, настил з суцільною поверхнею та дренажними каналами. Призначений для зовнішнього використання – пішохідних поверхонь доків, пірсів, терас та набережних. Стійкий до УФ. Має міцну структуру, армований скловолокном.

FRP Терасний настил 7
Колір:Коричневий (дерево) – Голубий (вода) – Зелений (трава) та ін
Розміри:1220 × 3660 мм
Поверхня:Суцільна з дренажними каналами, клас С – DIN 51097 (ходіння босоніж)
Товщина:20 мм