Якість, яка справді перевіряється. В Європейському Союзі до якості та безпечності продукту відносяться дуже відповідально, особливо до конструкційних матеріалів, що безпосередньо впливають на безпеку персоналу, який працює на висоті, над глибокими резервуарами, на поверхнях ззовні приміщень під час дощу, після снігу і т.д. Від виробників конструкційних матеріалів, настилів, вимагається обов’язкова сертифікація на антиковзання, пожежну безпеку, атмосферостійкість, проводиться регулярне тестування партії товару на міцнісні характеристики. Додатково кожна країна встановлює свої норми, в Німеччині вимагають випробування в регіональних інститутах, у Франції підвищені вимоги до токсичності продукції – відповідно сертифікація теж своя, регіональна.

Продукція М.М.- гарантія якості та безпечності 1
По запиту клієнта з партією товару, поставляються всі сертифікати виробника з вказанням даних замовлення

Специфікації, які відповідають реальній якості продукції. На основі результатів випробувань, протоколів та сертифікатів виробник формує власну технічну документацію, технічні специфікації, паспорти виробів. Правдивість вказаних даних теж перевіряється і такі специфікації повинні бути розміщені на сайті підприємства у вільному доступі.

Сертифікація виробництва. Крім базових сертифікатів, існує ще сертифікація самого виробництва – це сертифікати, наприклад, ISO9001 (DNV – ISO 9001: 2015 Сертифікат якості системи управління бізнес-процесами). Проте існують так звані Type approval сертифікати – ця комплексна сертифікація проводиться по місцю виробництва тривалий час комісією від сертифікаційного органу (DNV), що перевіряє приміщення, персонал, обладнання, процеси виробництва та ризики відхилення від технології, відбирає зразки на перевірку по певним показникам. Таким чином перевіряється здатність виробника забезпечувати стабільну якість продукції. Без наявності реально функціонуючого заводу в Європі цього сертифікату бути не може в принципі. Видані сертифікати занесені у відкриту базу DNV, де можна при потребі перевірити всі дані.

Без подібних сертифікатів виробник не зможе поставляти свою продукцію на об’єкти суднобудування, об’єкти у відкритому морі і т.п.

На продукцію компанії М.М. ми можемо давати гарантію до 10 років, оскільки впевнені у професійності виробника, якості їх виробів, що підтверджена численними протоколами та сертифікатами.

Новаторський та інноваційний підхід компанії. Заводу М.М. уже більше 40 років, проте підприємство є новаторським і креативним, постійно працює з новими матеріалами і продуктами, дбає про довкілля, активно приймає участь у освітньому процесі регіону, екологічних проектах та проблемі переробки пластику. Так, відповідно до стандарту EN 13430 компанія модернізувала технологію таким чином, що всі її продукти підлягають вторинній переробці в процесі формування.