Основою структурно армованих полімерів є термореактивна смола. В залежності від її типу виріб володітиме певними властивостями. Тип смоли визначає хімічну стійкість виробу. Якість рецептури визначає міцність композитної структури, здатність витримувати динамічні навантаження без пошкодження матеріалу.

Типи смол та хімічна стійкість 1

Наведені дані відносяться лише до виробів, які реалізовує наша компанія і базуються на результатах випробовувань та сертифікації. Оскільки, не існує міжнародного стандарту по САП матеріалам – властивості та якість продукції суттєво відрізняється у різних виробників. Тому, ми рекомендуємо запитувати таблиці хімічної стійкості та порівнювати показники.

IFR
Спеціальний мікс з поліефірної смоли та неорганічних наповнювачів, що забезпечує вогнезатримуючі та самозагасаючі властивості настилу.
Продукція з IFR володіє середньою корозієстійкістю і призначена для загального використання в промисловому та громадському будівництві, де вплив хімічних речовин не є інтенсивним.

Температура використання: -50 +60°C
Модуль еластичності: 15 000 МПа
Критичне напруження: 325 МПа
Теплопровідність: 0,22 Вт/м°C
Відмінний ізолятор
Коефіцієнт теплового розширення: 1,5 10-5°C
Пожежна класифікація: Bfl-S1

VFR
Мікс з епоксидно модифікованої вінілової смоли підвищеної корозієстійкості та неорганічних наповнювачів, що забезпечує вогнезатримуючі та самозагасаючі властивості настилу.
Продукція з VFR володіє високою корозієстійкістю і призначена для спеціального використання в промисловому та громадському будівництві, де вплив хімічних речовин є тривалим та інтенсивним.

Температура використання: -50 +70°C
Модуль еластичності: 15 000 МПа
Критичне напруження: 325 МПа
Теплопровідність: 0,22 Вт/м°C
Відмінний ізолятор
Коефіцієнт теплового розширення: 1,5 10-5°C
Пожежна класифікація: Bfl-S1

Рекомендуємо завжди випробовувати зразок виробу в реальних умовах. Для спеціальних застосувань є можливість модифікувати смолу та отримати виріб з необхідними властивостями. Для прикладу – вироби з т.зв. суцільно проводимого міксу (проведення струму не тільки через нанесення спеціальної поверхні, а через сам виріб).