• Хімічно стійкі та корозійностійкі
  • Не піддаються газовій корозії
  • Не потребують антикорозійної обробки
  • Не потребують фарбування
  • Призначені для внутрішнього та зовнішнього застосування

Як ми зазвичай боремося з корозією? 

Правильно, ми видаляємо пошкоджені частини, очищаємо, відновлюємо та фарбуємо те, що залишилось. І так щороку. Тільки уявіть собі цю кількість затраченого часу та грошей. Крім цього, матеріал, який кородував вже не матиме початкового вигляду та властивостей. Процеси газової корозії бетону, іржавіння металу або гниття дерева триватимуть далі.

Корозієстійкість та хімічна стійкість GRP 1
Праворуч – наслідки корозії металу.
Ліворуч сходинки виготовлені з склопластику.

Чому склопластики gfk grp стійкі до корозії?

grp gfk настил производство
grp настил

Натомість GRP / GFK армовані пластики або полімери – це конструкційні матеріали, які вирішують проблему корозії та забезпечують тривалий термін експлуатації GRP / GFK покриттів та конструкцій на Ваших підприємствах. Термін служби таких матеріалів становить більше 40 років. 

Корозійностійкі властивості GRP / GFK композити отримують завдяки поліефірним та епоксидним смолам у своєму складі (70%). Якісні та сертифіковані смоли – гарантія хімічної стійкості виробів, міцності, терміну служби та ін. Показники хімічної стійкості наших GRP / GFK виробів  вказані в таблицях хімічної стійкості та підтверджуються відповідними специфікаціями від виробників смол. 

Якщо у Вас встановлено GRP / GFK композитний настил або склопластикові конструкції – драбини, огорожі, платформи, Вам більше не потрібно 

  • турбуватись про сезонну обробку матеріалу, 
  • заміну пошкоджених частин 
  • вплив всього цього на технологічні процеси. 

Композити GRP / GFK просто виконують свої функції та не створюють незручностей, а у Вас з’явиться більше часу для важливіших справ.

Приклад вирішення проблеми корозії за допомогою настилів GFK GRP

Для прикладу – встановлення GRP / GFK решіткового настилу на танкері – вирішило проблему постійної заміни дерев’яних настилів, які виходили з ладу через атмосферний вплив – УФ, вітру, перепадів температур, солоної води та її парів. Крім того, решітковий настил має спеціальну антиковзку поверхню, яка запобігає травмуванню персоналу, коли настил мокрий, а розмір комірок дозволяє швидко відводити воду, попередити намерзання та ін.