Порівняння САП з іншими матеріалами 1

САП матеріали володіють безперечно унікальними властивостями. Насамперед, вироби з САП хімічно стійкі, не піддаються впливу УФ, не втрачають свій колір, та не потребують додаткової обробки.

САП настили та конструкції є хорошою альтернативою металевим аналогам.

Металеві оцинковані решіткові настили – одноосно орієнтовані (несучі по 2 сторонам) та потребують обварювання. Монтаж відбувається з залученням важкої техніки та спецобладнання, потребує великої кількості робітників. При ударах та навантаженні такий настил деформується та потребує заміни, має більшу вагу ніж САП настил. При виборі настилу важливо розуміти, де буде використовуватись настил, які фактори будуть впливати на нього та які затрати потрібні на подальше обслуговування.

САП настил безумовно доцільно застосовувати в місцях, що знаходяться ззовні під впливом сонця, вітру, води або хімічних речовин. САП настил ніколи не поржавіє, від ударів та навантаження настил не деформується завдяки своїй пружності. САП настил має відмінні антиковзкі властивості у різні пори року. Якщо є приміщення, де працюють з масними речовинами – мясопереробні підприємства – САП настил виключить проблеми ковзання та травмування персоналу. Взимку на САП настилах не утворюються нарости льоду завдяки оптимальному розміру комірки.

Порівнювати САП матеріали насправді доцільно лише з нержавіючим настилом, але завдяки нижчій ціні САП настил використовувати вигідніше.