Розробка комплексного рішення – від ідеї до реалізації. Повний супровід. Послуги порізки. Тестування та випробування у лабораторії заводу виробника та ін.

Консультації з питань проектування
Ми співпрацюємо безпосередньо з заводом виробником М.М. , щоб підібрати потрібний матеріал та технічне рішення відповідно актуальних нормативів стосовно FRP та адаптуємо ці технічні рішення до локальних норм.

Механічні випробування
Завод М.М. проводить велику кількість механічних випробувань своїх виробів зі скловолокна і наші клієнти, при необхідності, можуть скористатись таким видом послуг. У лабораторії, оснащеній пресами та тензодатчиками, випробовуються нові рішення разом із готовими конструкціями, попередньо зібраними та перевіреними під навантаженням, щоб гарантувати їх безпеку та надійність.

Випробування на хімічну стійкість
Вся продукція М.М. попередньо перевірена на хімічну стійкість. Проте, може виникати потреба у додаткових тестуваннях на стійкість матеріалу до конкретної хімічної речовини при конкретних умовах навколишнього середовища. У лабораторії М.М., яка теж знаходиться в Італії, проводяться дослідження хімічної стійкості, включаючи занурення решіток у різні кислоти за різних умов навколишнього середовища. Наші клієнти, при необхідності, можуть скористатись таким видом послуг.

Розробка рішення
Наша команда здатна спроектувати будь-які типи конструкцій, від простіших до складніших. Працюємо спільно з проектним відділом заводу виробника, виконуємо структурне моделювання, аналіз і перевірку для кожного типу конструкції FRP з високою якістю та точністю.

  • Створення 2D/3D креслень
  • Спільна робота над моделлю (ВІМ)
  • Створення креслень у DWG та адаптація до локальних нормативів
  • Проектування, обгрунтування
  • Елементне моделювання
  • Конструкційний аналіз та перевірка згідно з діючими нормативними документами
  • Попередні техніко-економічні обґрунтування, спрямовані на визначення найбільш адекватного рішення для конкретної вимоги
  • Кваліфікована технічна підтримка на всіх етапах

Порізка листового матеріалу
Здійснюємо порізку листового матеріалу – решіткового настилу, ламінованих панелей – на деталі згідно креслень. Решітковий настил є двоосно орієнтованим і це дозволяє оптимізувати відходи. Працюємо разом з замовником над планом порізки. Деталі можуть бути як форми з прямими кутами, так і круглої чи довільної форми.

Монтаж
З конструкціями передаються всі інструкції щодо складання та безпроблемного монтування на місці. Якщо Замовник потребує послуги монтажу, ми також можемо це забезпечити.

Доставка
Відправляємо замовлення службами доставки Нова Пошта (є обмеження по габаритам) та САТ (без обмежень по габаритам). Оперативні поставки здійснюємо індивідуально – швидко і у зручний для замовника час.