Завдяки своїм властивостям, САП настили найчастіше використовуються в якості перехідних площадок та пішохідних переходів.

Міцні переходи та перекриття
САП конструкції для перехідних площадок спеціально сконструйовані для легкого монтажу та довгої надійної служби. Вага САП матеріалів наполовину менша від металевих аналогів. Правильно встановлені САП відповідають вимогам по навантаженню для металевих аналогів.

Переходи «в розмір»
Переходи та перекриття не є однаковими чи типовими і різняться в залежності від обєкту, тому ми пропонуємо своїм клієнтам порізку «в розмір». Від клієнта потрібні лише заміри.

Безпечні переходи та підлоги
Падіння робочих внаслідок розлиття мастильних матеріалів чи інших речовин може зірвати графіки робіт, спричинити травми робочих. САП матеріали мають спеціальну поверхню, що забезпечує антиковзкі властивості переходів.

Переходи та підлоги, що не піддаються корозії
САП матеріали створені спеціально для роботи в агресивних середовищах. САП працюють відмінно там, де дерево, метал чи інші матеріали руйнуються під впливом вітру, дощу, сонця, хімічних речовин та ін. В залежності від типу середовища ми підберемо необхідну термореактивну смолу.

Ергономічні переходи та підлоги
Стояти тривалий час на бетонній підлозі чи жорстких металевих настилах шкідливо для працівника, поверхня для стояння повинна мати природню пружність, щоб працівнику було комфортно працювати. САП конструкції мають таку пружність.

Переходи та підлоги, що не проводять струм
САП матеріали по замовчуванню не проводять струм і працюють як ізолятор. Така особливість дозволяє застосовувати САП в місцях, де металеві настили можуть спричинити проблеми та небезпеку. Окрім цього, падіння металевого інструменту на настил не спричинить іскри, що надзвичайно важливо у вибухонебезпечних приміщеннях.

Ефективне рішення
САП конструкції не вимагають залучення важкої техніки для монтажу/демонтажу, їх легко чистити звичайною водою. Решіткова поверхня не дозволяє бруду накопичуватись на поверхні. Хімічна та УФ стійкість гарантує збереження кольору. Вища вартість САП настилів на стадії закупівлі повністю компенсується вже на стадії встановлення, а те, що настили не потрібно красити – є досить вагомим бонусом.