Cклопластикові огорожі 1

Виготовляємо склопластикові огорожі для огородження залізничних колій, трансформаторів, промислових об’єктів

– Не піддаються корозії, тому їх не потрібно фарбувати
– Стійкі до УФ та інших атмосферних впливів, ідеальне рішення для зовнішнього застосування
– Не створюють перешкод для радіо хвиль
– Є діелектриками, при випадковому ударі інструменту не створять іскри
– Дуже швидко монтуються за допомогою ручного інструменту

Огорожі для залізничних колій
Згідно нових ДБН, що почали діяти з 1.04.2019, при будівництві чи реконструкції залізничних колій, обов’язковим є проектування спеціальних огороджень. Це перешкоджатиме пасажирам перетинати шляхи у недозволених для цього місцях. Склопластикові огорожі є ідеальним рішенням для підвищення безпеки вздовж колій руху швидкісних поїздів. Склопластик не кородує, тому фарбувати та обслуговувати його не потрібно взагалі. Це значна економія коштів, оскільки термін служби такої склопластикової огорожі понад 50 років.

Огорожі для промислових об’єктів
Склопластикові огорожі дозволяють швидко змонтувати огорожу будь якої довжини. Склопластикові огорожі збираються та монтуються по принципу конструктора, що дозволяє дуже швидко огородити необхідну площу. Опорні стійки виготовляються з конструкційного профілю, стандартна довжина якого 6м, що дозволяє змонтувати високі стійки для монтажу системи відеонагляду та ін. Змонтувати огорожу з склопластику можуть всього 2 людей з ручним інструментом.

Огорожі для летовищ
Склопластикові системи огорож дозволяють огородити великий периметр дуже швидко. Природня корозієстікість матеріалу забезпечує довговічність огорожі. На огорожу не впливають ні атмосферні умови, ні мастильні матеріали, що безперечно присутні в повітрі на летовищі. Сезонне фарбування великих площ загорож є непотрібним. Якщо паркан забруднився – достатньо помити його водою та він стане таким, як при встановленні. Але, найважливішою особливістю склопластику при огородженні летовища – є його радіо прозорість.

Огорожі для електростанцій та трансформаторів
Склопластикові системи огорож складаються з композитних матеріалів, що попереджає виникнення іскри при випадковому ударі інструменту. Окрім цього склопластик є діелектриком та не створює перешкод для радіо хвиль.